Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen email címem tudnám...

Milyen email címem tudnám elküldeni a Microsoftot melegebb éghajlatra?

Figyelt kérdés

kizártak a fiókomból azzal a kamu dumával, hogy más is használja azt! Kértem megerősítő kódot, amit csak 24 órával később küldtek meg, (ehhez is szeretnék nekik külön gratulálni) majd beírtam a megfelelő helyre, és át lettem irányítva egy olyan oldalra, ahol új kódot kellett megadnom! Minimum 8 karakter, kis és nagy betű!

Itt már tudtam, hogy ezzel a kamu dumával kényszerítettek rá arra, hogy új jelszót adjak meg! Nem használta senki más a fiókomat, ez nyilván való! Nem vagyok hü.lye, azt észrevettem volna! Heteken át abban a tévhitben voltam, hogy van skypom, ami ott fut a háttérben, erre már régen ki voltam zárva belőle!

Ha küldtek volna egy emailt, amiben részletesen leírják, hogy a több mint 10 éves jelszóm, a modernebb kor követelményeinek már nem felel meg, és legyek szives megadni egy újat, akkor megértettem volna! Kulturáltan, normális keretek között! De ez a stílus, hogy kizárnak, kamu-dumával, aztán rákényszerítetek új kód megadásra, tiszta észak korea.



2018. márc. 28. 10:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
a onedrive-ból is kitoltottak, pedig ott csak 1 éves a jelszóm.
2018. ápr. 19. 17:59
 12/12 A kérdező kommentje:

hiába írtam be a régi jelszavamat, ami full biztonságos volt, kis-nagybetük, számok, stb, azt írta a jelszó helytelen. az új jelszó megadására kellett klikkelnem ahhoz, hogy be tudjak lépni. Amikor megadtam új jelszónak a régit, mert eszem ágában sincs megváltoztatni, akkor persze azt írta ki, hogy ezt nem használhatom, mert ez volt a régi!

Akkor mégse felejtettem el? akkor mégse volt hibás, amikor beírtam? persze, hogy nem csak szana szét szopatnak.

2018. ápr. 19. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!