Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » ADSL-nél milyen összefüggés...

ADSL-nél milyen összefüggés van az elérhető beköthető legmagasabb net-sebesség és az optika végződésének távolsága kötött?

Figyelt kérdés
Sok helyen azt mondja a telekom hogy itt max. 4Megát tudnak adni. Ennek nyilván az az oka hogy a réz érpáron túl nagy távolságot nem lehet áthidalni. Gondolok itt olyan válaszokra hogy 3km-4Mega, 2km-10Mega, 1km-20Mega

2018. márc. 28. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Távolság:

2Mbit/s .... 4800 m

6Mbit/s .... 3600 m

8Mbit/s .... 2700 m


Ez az értékek nagymértékben függenek a vonal minőségétől is.

2018. márc. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Én amikor 2009. decemberében internet szerződést kötöttem a Telekommal, akkor 1300 méteren 16 Mbit/se-et tudtak szolgáltatni. Ez az 1300 méter ez azt jelenti, hogy vezeték hosszban 1300 méter (1.3 KM)-re vagyok az ASDL2+ központtól. Most VDSL2 vonalam van és bunding módban maximum 40 Mbit/sec sebességet tudnak adni.
2018. ápr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!