Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha otthoni számítógépemről...

Ha otthoni számítógépemről egy "kamu" e-mail címről küldök üzenetet, akkor le tudják nyomozni, hogy ki küldte?

Figyelt kérdés
És ha csak egy weboldal üzenetküldési funkciójáról küldök? Tehát nem e-mail címről (csak azt is meg kell hozzá adni)? Hivatalos szervre gondolok, pl: rendőrség... stb
2008. okt. 29. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyanús vagy te nekem.. :-)


Nos, le tudják nyomozni a hivatalos szervek, persze ez attól függ, megéri-e. Ha olyan az e-mail (és a kérdésed erre utal), hogy érinti a hatóságokat, akkor le fogják nyomozni, és sikerrel.

2008. okt. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Bár nem igazán értem mit akarsz, de le tudják nyomozni, hacsak nem rejted el a nyomaid, pl ip cím, de tekintve, hogy ilyen kérdéseket teszel fel, nem hiszem, hogy megvan hozzá a tudásod. (nem sértés volt, hanem ténymegállapítás)
2008. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :) csak úgy kérdeztem...
2008. okt. 29. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!