Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncoreon miért vannak ilyen...

Ncoreon miért vannak ilyen buta szabályok?

Figyelt kérdés
Egy torrent alá kommenteltem, hogy "seedeljétek légyszi" ezért ugye warn jár (kinek volt eszébe?!) de nem is az a lényeg, hogy warnt kaptam, hanem ilyen apróságért 1000 pontot vesztettem el. Mi értelme van egy ilyen apró szabályszegésért is úgy büntetni, mint valami oltári nagy hülyeségért? Nem értem.

2018. ápr. 2. 14:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, én 1 év alatt nem szedek össze annyi pontot.
2018. ápr. 2. 14:46
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért, hogy visszatartó ereje legyen, mert legközelebb biztos hogy nem írod be. Amúgy sincs értelme, mert garantált, hogy senki nem fog attól seedbe állni vagy vissza beállni, csak mert te a 23. kommentként benyögöd hogy tolják még).


Ha már legörgetek odáig hogy elolvassam a torrent tartalmával kapcsolatos kommenteket (mert érdekel más véleménye, vagy problémája) akkor azt nem ötszáz akár több éves "seedeljetek már" komment közül akarom kibogarászni, és ezeket látni sem akarom mert nincs köze hozzá.

2018. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jelen esetben 2 seeder volt, 0 kommentes torrentnél (album) és egyszerűen nem csatlakoztam csak 1 seederhez, viszont valamiért hibásan jöttek a fájlok és 98%-nál megállt miatta. Ezért írtam, hátha a másik felfigyelt volna rám. De ez akkor is erős büntetés ahhoz képest, hogy 3 és fél év alatt 1 szabályt sem szegtem meg és csak egyetlen egyszer nem sikerült időben visszaseedelni 1!! torrentet...
2018. ápr. 2. 15:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kaptál sem eltiltást, sem bármilyen büntetést, törlést. Egy virtuális értéket csökkentettek, ami abszolút semmiben nem befolyásol.


A szabályokat nem értékelni kell, hanem betartani.

2018. ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!