Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez egy működő robux hack...

Ez egy működő robux hack oldal? ( Többi lent )

Figyelt kérdés

A neve: www.autohackerz.xyz

Be kell írnom a roblox felhasználónevem, és hogy mennyi robuxot szeretnék. Én 10000-et szeretnék.. én annyival megelékszek :)

Még ad Builders club-ot is 1 vagy 3 hónapra. De arra nekem nincs szügségem. Miután beírtam mindent, feljön egy oldal hogy válasszak a lehetősegek közül. Olyasmik jönnek elő hogy ha erre a számra ezt a kódot elküldöm akkor pl előfizetek egy messengeres matrica csomagra fizetek elő. Minden héten kapok 3 sms-t amiben vannak a matricák. Minden sms díja 1270 ft. Bármikor elküldhetem egy számra a STOP szót. Akkor lemondom ezt az előfizetést. Én az első sms után lemondanám. Ez tényleg működik vagy csak becsapás? Én tényleg hiszek benne, csak előtte jobban utánna szeretnék járni. Van valakinek tapasztalata ebben? Ha esetleg tudtok módokat hogyan lehet kég ingyen robuxot szerezni, kérlek írjátok le. Az easyrobux.today nevezetű oldalt ismerem. Semmit nem ér hiszen csak 10-20 robuxot ad ha elérsz egy játekban az 50-es szintet :/

Válaszokat előre is köszi! ^^



2018. ápr. 2. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Nincs ilyen, amit írtál a hiszékeny felhasználókat húzza le.

De sok verziója létezik, a lényege hogy az SMS csomagra előfizetésre rávegyenek.

Aki nem olvassa az apróbetűs részt azt peddig onnantól sarcolja.

Ráadásul a lemondás is fizetős, tehát ha feltöltő kártyás akkor amint feltölti, le is nulláza a felhalmozódott emeltdíjas SMS -ek így lemondani se tudja.

2018. ápr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ügyesen csinálják, akkor a STOP is csak lassan müködik. Így 20-30 ezer forintot ki lehet húzni 1-2 nap alatt az ilyen balfékekböl.
2018. ápr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem gázos az egész! Vagy átverés, vagy nem. Ha megéri, kockáztass.
2018. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amiben benne van hogy hack vagy cheat az már kamu. ha nem sajnálod a szülők pénzét akkor nyugodtan de nem kapsz érte semmit.
2018. ápr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csak,hogy tisztázzukmég mielőtt mindenki át fog verni.Én is volt,higy egész hónapban próbáltam szerezni,de ez nem könnyű.Vírusos oldalakon,Robux generátoron meg ilyen f.ágokon mem lehetséges.Csak nyereményjátékon,versenyeken,vagy legkònnyebben úgy bírsz szerezni,hogy YouTube-on rákeresel,hogy "Robux Group"és lépj be abba a Groupba,amit a videós belinkelt,és nagyeséllyel lesznek majd élő sorsolások,vagy csak élőben odakommenteled,hogy pl My username is:Faulerki2007,s ezt a videóban elküldöd ezr az üzeneted 3 percenként,akkor majd biztos jut neked fincsi Robux.Mindig nézd,hogy hány órája megy az adás,mert ha 4-5 óránál több odelye megy,az nagyeséllyel egy clickbaites nokedli.
2020. márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!