Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem játsza le a videókat?

Miért nem játsza le a videókat?

Figyelt kérdés
Operát használok. Már nagyon régóta, minden meg van hozzá. Úgy két hete elkezdett szórakozni a yt videóknál, hogy van amelyiket lejátsza rendesen, viszont rengeteg esetben feketeség jelenik csak meg, zene/hang viszont megy. Ez nem csak yt videóknál fordul elő, hanem már szinte minden online videónál (fb, film, bármi). A Flashplayer-rel nem tudom, lehet-e baj, de azt is újra raktam már 2-3 alkalommal. Másik böngészőt még nem próbáltam, egyelőre ezt akarom megfejteni.

2018. ápr. 4. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáltad már frissíteni operát? v a flast? mert ha nem azokat frissíteni őket, de mondjuk az Online filmes oldalaknak{ Inda, videa, meg társainak} hamarosan idejük le járt, tanulj inkább torrentezni...
2018. ápr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
V használj más böngészőt.......
2018. ápr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

# 1: "Online filmes oldalaknak{ Inda, videa, meg társainak} hamarosan idejük le járt"


Ezt hogy érted hogy lejárt?

Megfognak szűnni?


Tegnap ezt a választ olvastam: Most értesültem róla,hogy sajna van olyan oldal ami kikerüli az antiminert :/ pl a filmezz,eu-n a linkválasztásnál.


Ezt meg én írtam: Elég undorító dolog az oldaltól. :(

A mozicsillag meg azt csinálja mikkor át megyek a linkekhez egyből kéri kapcsoljam ki a reklámblokkolót mert nincsenek felugró reklámok, meg a hdfilmek is. Addig semmit nem érek el. A moovie címsorba valami gyanús oldal linkjét látom, néha más oldal hozz be a linkek helyett. Undorító dolgot tesznek ezek a pár online filmes oldalak, vírust tesznek a gépünkre, bányásznak stb. :(


Nem tudom miért ilyenek a Online filmes oldalak, meg a nyitott torrent oldalak, miért nem tudnak olyan jók lenni mint a zárt torrent oldalak?

2018. ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 - torrentezek is, de vannak filmek amiket először megnéznék, mielőtt letöltöm.


Az operát is és a flasht is hiába frissítem, semmi. Egyéb ötlet?

2018. ápr. 4. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Google Chrome használj....
2018. ápr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3# mint már írtam, igen, megfognak szűnni, ez van........
2018. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!