Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google chrome böngésző valamié...

Google chrome böngésző valamiért nem játsza le a videókat. Hang van, de a kép fekete. Egyedül a Youtube videókat játssza le, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

2018. márc. 2. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Milyen lejátszó van a gépeden? Csak Media Player? Telepítsd a VLC-t.

[link]

2018. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Chrome-nek nem kell az Adobe Flash Player, ebben HTML5 a lejátszó.
2018. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A lejátszóval nincsen gond, mennek a videók. VLC van. A videómegosztók nem mennek, csak a Youtube. Pedig eddig jó volt minden. Egyik napról a másikra romlott el.
2018. márc. 5. 15:14
 4/9 anonim válasza:

Nálam ugyanez a helyzet :(

Nem is értem, egyik napról illetve egyik pillanatról a másikra nem játsza le a videókat a Chrome.

Fekete a videó "ablaka" és hang van, de kép nincs!

Pld.: fb videókat nem lehet megnézni, az Index.hu oldalán található videókat sem! Az időkép oldalán online kamerafelvételeket sem lehet.

A youtube-on mondanám hogy működik, de csak némely videónál, amit egyáltalán nem értek...

Chrome frissítve, újratelepítve, flash mindig lejátszásra állítva, stb...


Más böngészővel minden működik!


Semmi megoldást nem találtam rá hetek óta, még külföldi fórumokon sem!

2018. márc. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A madarászok fészekkameráit sem! Mert az ugye Flash 10.1. Hogy aztán miért "terrorista videó" egy gólyakamera, azt nem, értem.
2018. márc. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 aszi60 válasza:
Látom, semmi. Pedig nyilván nem egyedi probléma, mert én is erre keresek megoldást, és leginkább csak kérdésekkel, valamint megoldást nem nyújtó válaszokkal találkozom. :(
2018. ápr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam az segített, hogy letöröltem a Chrome-t, aztán újat töltöttem le, ezt beállítottam, nincs benne más bővítmény, csak a fordító és az uBlock Plus. Azóta rendben betölti a videókat, nincs vele gond.
2018. ápr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Sziasztok itt a megoldás a problémára:


https://www.youtube.com/watch?v=-sud4tLryN0


chrome://flags


Hardware-accelerated video decode: disable-ra rakjátok

2018. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 manly válasza:
Valószínűleg hiányzik a flass player
2020. máj. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!