Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Facebookon valakit letiltok...

Ha Facebookon valakit letiltok, attól még az üzleti oldalamat láthatja a letiltott személy?

Figyelt kérdés
Vagy fordítva - valaki letilt engem Facebookon, az üzleti oldalamat attól még látja, vagy ha letiltotta a személyes profilomat, azzal együtt az általam kezelt oldalakat sem fogja látni?

2018. ápr. 11. 07:42
 1/5 anonim válasza:
Írni nem tud,nem latja mikor vagy fent..pontosan nem tudom latjae.
2018. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az üzleti oldalamat láthatja???
2018. ápr. 13. 13:05
 3/5 anonim válasza:
Igen,valószínüleg igen,nem vagyok itthon az ilyen témákban,de biztos láthatja,mivel egy külön oldal,ami nyilvános..
2018. ápr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az jó. És hogy tudom letiltani az oldalamról, ha nem is látom az illetőt? És be tudja lájkolni úgy az oldalamat, hogy én nem is látom?
2018. ápr. 20. 10:42
 5/5 anonim válasza:
Szerintem max annyit tudsz csinálni hogy ne kommentelhessen az oldaladra és az oldal posztjai alá.
2018. máj. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!