Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Puzsérék állandóan felraknak...

Puzsérék állandóan felraknak frissen régi műsorokat, amikről meg vagyok győződve, hogy már korábban is láttam Youtube-on. Hogyan van ez?

Figyelt kérdés
Felrakták kétszer, vagy letörölték az előzőt és felrakták újra, csak azért, mert aktualitás és így előrébb listázza a Youtube és több lesz a kattintás?

2018. ápr. 14. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Utóbbi.

Elég sokan csinálják ezt. Sajnos.

2018. ápr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt a Youtube simán szűrhetné
2018. ápr. 14. 18:22
 3/7 anonim válasza:

"Felrakták kétszer, vagy letörölték az előzőt és felrakták újra, csak azért, mert aktualitás és így előrébb listázza a Youtube és több lesz a kattintás?"


"Utóbbi.

Elég sokan csinálják ezt. Sajnos."


"Az elég sokan"-ba Puzsér szerencsére nem tartozik bele.

Ezekszerint ti semennyire sem ismeritek Puzsért. Ha ismernétek egy kicsit is,tudnátok,hogy Puzsér magas égből tesz a kattintásokra. Az első sokkal valószínűbb,hogy kétszer tesz fel valamit,mert mondjuk elfelejtette,hogy egyszer már felrakta. Vagy mit tudom én. Viszont az 100%-ig biztos,hogy nem a kattintások miatt.

2018. jún. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor mi a tömért? biztos nem feljetette el, mert szisztematikusan rakja fel újra a sorozatokat, azt sem hiszem hogy igényesség lenne, mondjuk újra megvágta vagy hasonló
2018. jún. 10. 13:12
 5/7 anonim válasza:

Azt nem tudom miért...bármi lehet. Akármi.

Azt viszont kizárnám,és biztos,hogy nem a kattintásokért. Ahogy Puzsért 'ismerem',egyszerűen lehetetlen,hogy őt egy kicsit is érdekelje ez. De ahogyan gondolod:)

2018. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Azért szerintem Puzsért is érdekli,minden látszat ellenére.
2019. máj. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Többször elmondta ugyanis, hogy el akar jutni az emberekhez. Meg különben mi értelme lenne eleve?
2019. máj. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!