Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Édesanyám csinált magának egy...

Édesanyám csinált magának egy Facebook profilt fiktív névvel, sokszor az én gépemmel lépett be úgy, hogy az általam megtekintett lapokat nem zártam be. Az én profilomnak ebből lehet baja?

Figyelt kérdés
Szerencsére a saját telefonszámát megadta a fiókhoz. Már 3x kérte a fiók törlését, aztán visszavonta, végül most rászánta magát, teűht 3x vonta vissza a törlési kérelmet, most meg 4. is beadta, de azt mondja, most már nem fogja.

2018. ápr. 15. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ugyanabban a böngészőben lépett be amivel a te profilod is be volt lépve, akkor te ki lettél léptetve a munkamenetből (ennek a megnyitott lapon nincs látható nyoma amíg nem frissíted, csak utána látod, hogy kidobott vissza a bejelentkezőoldalra). Ez nincs a profilodra semmilyen hatással, hiszen nincs olyan kikötés hogy 1 PC-ről csak 1 profilt lehet használni vagy bejelentkezni.


Az pedig, hogy ő mit akar a profiljával csinálni, már teljesen független dolog ettől. Ha ő a törlésre megy, és törli vagy épp megszakítja a folyamatot, az sem lesz senki más profiljára hatással.

2018. ápr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Igazából Anyukám tipikusan az a szülő, aki a 'stalkingolás' bűvkörébe esett, simán képes rákeresni ugyanazokra a személyekre/oldalakra, akikre látta, hogy közvetlenül előtte én kerestem rá, ezt tuti, hogy többször csinálta, majd úgy tett, mintha nem is történt volna semmi...Ezért vagyok kíváncsi, hogy ennek tekintetében, főleg úgy, hogy egy gépről netezünk bezáratlan oldalakkal, lehet-e ennek bármi hatása a profilomra.

2018. ápr. 15. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Továbbra sem hiszem. Hiába ugyanaz a belépés helye, a profilok ilyen szempontból el vannak különülve egymástól. Az ami az ő profiljában történik, nem fog a te profilodban semmilyen módon visszaköszönni. A rendszer pedig eleve nem jelzi ki senkinek (közvetlenül, és közvetetten sem) hogy ki látogatta a fiókját, akármelyikből is történik.


Ami véletlenül történhet, hogy nem lép ki a te fiókodból a sajátjába, hanem a tiédből böngészik. Akkor azt látni fogod hogy kire keresett rá, fel is ajánlhatja ismerősnek vagy találatként. De ez csak egyirányú, a másik félnél ez nem jelenik meg sosem.

2018. ápr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Elnézést a digitális analfabéta kérdésért, és köszönöm újfent a válaszod. Azért nem a saját nevét használta egyébként, mert oldallá akarta alakítani az egész profilját (rajongói klub, azt hiszem, Metallica Klub néven regisztrált alapból), de körülbelül ezenfelül csak arra keresett rá,amire én (vicc nélkül), vagy Apukám (pedig nincs mire féltékenynek lennie...) Az ő gépéről ugyanezt csinálta, csak kevésbé gyakran, és nem tudtuk, mi van, ha úgy törli a profilt, hogy csak arra használta, hogy minket ellenőrizgessen, ugyanazok személyek keresésével.



Igen, eléggé múltszázadi mentalitás, de eddig is egész életemben az ő kontrollja alatt éltem, eléggé elnyomott.

2018. ápr. 15. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!