Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet, hogy a könyvjelzőb...

Hogy lehet, hogy a könyvjelzőben tárolt egyik weboldal kicserélődik egy másikra?

Figyelt kérdés

Az egyik könyvjelzők között tárolt név helyett csak egy csillag maradt, és nem látszott mellette az URL cím sem. Rákkattintás után egy addig soha nem látogatott weboldal nyílt meg (Booking.hu v. com, nem is figyeltem csak töröltem).

A google viszont egyből hozta a korábbi oldalt (ami egy nagy, bejelentkezéshez kötött oldal), tehát nem szűnt meg.

Igaz, hogy néhány hete volt utoljára, hogy beléptem oda.


Történhetett az alatt valami, amíg ki volt kapcsolva a gép?

Mert most, amikor elindítottam a böngészőt (egy régi Opera) és lenyitottam a könyvjelzők fület, egyből észrevettem az anomáliát, míg tegnap egész nap nem?



2018. ápr. 16. 11:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Módosítanom kell a kérdést, mert nem kicserélődött mégsem, hanem csak úgy megjelent egy új, és ráadásul az első helyen egy egyéni rendezésben.
2018. ápr. 16. 11:45
 2/3 Takysoft ***** válasza:

Minden hibakeresés első lépése, hogy frissíted a szoftvereid.

Senki sem fog segíteni neked, amíg régi bugos verziókat használsz egy bizonyos szoftverből.


A böngésző a számítógéped elsődleges hálózati szoftvere, vagyis a legkomolyabb sebezhetőség a gépeden.


Az a minimum, hogy gondosan ügyszelsz rá, hogy naprakész verziót használj.

2018. ápr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kössz a semmit.
2018. ápr. 17. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!