Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vásároltam egy WiFi repeatert....

Vásároltam egy WiFi repeatert. A gyors beállítás ha jól értelmezem azt jelenti, hogy megnyomom a routeren a QSS gombot egyszerre (? ) a repeater WPS gombjával és feláll az új titkosított rendszer?

Figyelt kérdés

Másik kérdésem, hogy a pc-m kábellel van összekötve a routerrel. Az továbbra is működik majd ettől függetlenül?


Utána az okos telefonommal hogyan csatlakozok a repeater wifi jeléhez, ha nem tudom az újonnan generált jelszót beírni a telóba?

Megköszönöm ha segítene valaki.



2018. ápr. 26. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha nem is egyszerre, de egy bizonyos rövid időn belül (jellemzően fél - 1 perc) kell aktívnak lennie mindkét eszközön a WPS-nek és összedumálnak.

Ettől a repeater még mindig saját néven és kóddal fog adni, érdemes lenne inkább rendesen, gyalog módszerrel beállítani.

A vezetékes kapcsolatot ez nem befolyásolja, mint ahogy más eszközökhöz való kapcsolódást sem akár további WPS segítséggel.

2018. ápr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat.

Sajnos nem tudom, hogy miképpen kell a pc-men "gyalogosan" beállítani.

(Amit adtak leírást az meg olyan pici, hogy nagyítóval sem látom, ráadásul félek attól, hogy elállítok valamit a pc-men.)

2018. ápr. 28. 06:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Szokott lenni a routerek alján egy honlap vagy IP cím. Gondoloma repeaternél is van rajta. Na azok keresztül lehet beállítani a jelszót.
2019. aug. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!