Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem enged videót feltölteni...

Nem enged videót feltölteni az indavideo. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Regisztráltam, mindent megcsináltam. Rámegyek a feltöltésre, behozza az oldalt de még csak az adott videót sem engedi kiválasztani, fel se dobja azt a lehetőséget hogy videót választhassak. Mit kéme tennem?
2018. ápr. 27. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, de mondjuk le kell szokni róla az indavideórol, mert írtások vannak, tanulj letölteni v torrentezni például....
2018. ápr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ki néz még bármit is indavideón?
2018. ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És végüket járják úgy hogy....
2018. ápr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Vannak akik nézik xd
2018. ápr. 27. 21:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem sokáig, Inda és a Videán is joggal törlik őket, sír a szátok hogy eddig ingyen kaptátok lopott tartalmat mi? a torrentek sem lesznek sokáig......
2018. ápr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nemsokára fizethetünk (én soha) Netflixre Spotify-ra, pár honnap múlva letörlik őket, mert ők nem fogják tárolni sokáig. Ők meg jól ki rögig az embereket hogy ennyire hü...ék vagyunk. Nem érdemes tartalomért a neten fizetni mert valami hakker támadás van (volt már a Netflix-nél) és a számláról le lopják a pénzt.

Inkább meg kell venni CD-n, DVD-n, BLU-RAY-n.

2018. ápr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tyű.
2018. ápr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mivel nem filmről/sorozatról van szó elég nehéz lenne DVD-n megvenni vagy esetleg torrentről leszedni.

Egyszerűen dal fordításokat tennék fel, amit letiltott a YT

2018. ápr. 29. 11:06
 9/11 anonim ***** válasza:

Akárhogy forgatod, mégis csak illegálist terjesztésről van szó. Te sem néznéd jó szemmel ha alkotói munkából élnél meg és a bevételi forrásaidat más ingyen közzétenné és mindenki úgy használná. Nyilván nem lehet sajnálni egy milliomos-milliárdos kiadót akinek száz másik helyről ömlik még be a pénz, de ha valami tilos akkor tilos.


A megosztó köteles eltávolítani a tartalmat, eddig eleve rosszul csinálták hogy csak felszólításra tették meg és nem maguktól. Akkor nem alakult volna ki az a jelenség hogy orrba-szájba mindent feltöltenek mert természetes hogy majd indán fent marad. Most már nem fog.

2018. ápr. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igazad van

Már nem is próbálkozok vele xd 1 hónapja se engedte feltölteni, most se de már hagyom is

2018. ápr. 29. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!