Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore-on miért kapom a hit'n'r...

NCore-on miért kapom a hit'n'run-t? Hogyan tudom teljesíteni?

Figyelt kérdés
Már 6. hónapja kapom a hit'n'runokat, de nem tudom miért, én azt olvastam, hogy 48 óra után törölhetem a torrent fájlokat.Ha ebben a hónapban nem teljesítem akkor végleg megvonják a letöltésemet. Hogyan tudom teljesíteni? Egyfolytában megy pedig a torrent, egésznap.

2018. máj. 7. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz rájönni, hogy hol láthatod a seed kötelezett torrentjeidet (Aktivitás menü). Ott látod, hogy mennyi idő és mennyi torrent van még hátra ahhoz, hogy nyugodtan aludj.
2018. máj. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem lesz kar erted, ha hat honap alatt bem jottel ra.
2018. máj. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
93%
48 órán át kell visszaseedelned, utána törölheted a torrented, nem a letöltés után 48 órával.
2018. máj. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
netto 48 óra jaja
2018. máj. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
És a 48 óra is csak bizonyos adatmennyiségig érvényes. Komolyan, miért olyan nehéz megnézni az aktivitás menüt és miért olyan nehéz seedben hagyni a torrentet? Vagy 8 éve tag vagyok, de még soha nem kerültem hit&run-ba. Persze nem töltök le ész nélkül minden vackot, hogy utána 2 nap múlva töröljem...
2018. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vegyél prémiumot
2018. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne töröld míg el nem tűnik az Aktivitás menüben a Seed kötelezett torrentek közül. Ha elég sokat netezek, nem is kell külön járatni a gépet emiatt, nem egy bonyolult dolog.
2018. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!