Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért tiltott le az Instagram?...

Miért tiltott le az Instagram? Van rá esély, hogy vissza kapom a fiókom?

Figyelt kérdés

Kijelentkeztem,majd mikor vissza szerettem volna lépni azt írta, hogy valami hiba van. Majd mikor újra és újra próbálkoztam, azt írta ki, hogy ,,meg sértettem a használati feltételeket ''. Nem tettem semmi ilyesmit. Nem enged belépni, de az ismerőseim látjak a profilom. Lehetséges, hogy vissza engednek majd a fiókomba?...Rengeteg emlékem és barátom veszne el, ha nem...

Valaki találkozott már evvel a problémával?


Előre is köszönöm a segítséget!



2018. ápr. 8. 15:48
 1/1 anonim válasza:
Engem tegnap óta nem enged bejelentkezni a fiókomba. (Nem tettem semmit, ami felfüggesztést vonna maga után.) Hiába próbálok új jelszót csinálni, azt jelzi ki, hogy a fiók nem létezik. (Kb. 3 éve megvan.) Nagyon sajnálom, mert egyedi név, minden közösségi oldalon ezt használom. Próbáltam jelezni a cég felé, kíváncsi leszek, válaszolnak-e...
2018. ápr. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!