Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-ra feltölthetem a...

Youtube-ra feltölthetem a videom, ha ez a zene megy alatta?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy tilthatja a youtube, ha szerzői jogvédett zenét használok fel a videomban, épp ezért beírtam a zene címet a hangkönyvtárba és a zenére vonatkozó iranyelvekhez is, és semmit sem dobott ki...

Akkor ez azt jelenti, hogyha feltöltöm a videom nem fogja némítani és törölni? Egy video kepekkel, amin a parommal vagyok, es ez a zene megy alatta. Nem igazán vagyok otthon ebben a témában, így kérem aki tud segíteni megnézné, hogy biztosan feltudom-e tölteni ezzel a zenével? [link]

Köszönöm :)



2018. máj. 9. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:

mivel kapásból ott van alul, hogy

Little Mix and CNCO’s official music video

illetve egy szép nagy VEVO logó figyel a jobb alsó sarokban, jó eséllyel le lesz némítva.

2018. máj. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És törölni nem fogják? Ha átalakítanám a zenét valahogy vagy találnék másik mixet ami nem az eredeti akkor mehetne? Amúgy azért sem értem ezt az egészet mert rengeteg ilyen szerelmes képekből álló video fent van ismert zenék aláfestésével...
2018. máj. 9. 09:24
 3/5 anonim ***** válasza:

rakd fel, ha gondja van a feltöltéstől (nem az elkezdése, hanem amikor befejezte) számított 5 percen belül csipogni fog.

B verzió: videa, indavideo stb megosztó oldalak is léteznek, ott nem lesz letiltva.

2018. máj. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3# Azokról is lefogják venni előbb-utóbb, én az Indavideót megkérdeztem, és azt mondták hogy leszedhetik amit feltöltenék, Minden év egyre keményebb lesznek a megosztók........
2018. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minek raktok fel filmeket zenéket a megosztókra? végüket járják, fogjátok már fel!!!!!!
2018. máj. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!