Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi ütött a Firefoxba, hogy a...

Edócsa kérdése:

Mi ütött a Firefoxba, hogy a létező összes oldalra azt mondja, a kapcsolat nem biztonságos?

Figyelt kérdés

Már nem tudom, mit tehetnék vele, még a főoldalára is, ha rákattintok a Kezdőlapra, azt írja, nem biztonságos kapcsolat, szeretném-e fellátogatni az oldalt, és valami marhára idegesítő, hogy az égadta világon MINDEN oldalnál feldobja ugyanezt az üzenetet.

Próbáltam újra telepíteni. Amikor régebbi verziót tettem fel, egy darabig ment, de amint lefrissítette magát, megint minden ilyen lett.

Utána az about:config oldalon false-ra állítottam a security.insecure_field_warning_contexual.enabled értéket. Ez sem segített.

Valaki tudja, mi a baj és hogyan lehetrendbe hozni? Van másik böngésző is tudom, de egyiket sem szeretem annyira, mint a Firefoxot.

Mindenkinek előre is köszi!



#Firefox #blokkolás #warning #minden oldal #field warning
2018. máj. 10. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Óra, dátum? Stimmel?
2018. máj. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, másodpercre pontos.
2018. máj. 11. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!