Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ennyire rossz a helyzet a...

Ennyire rossz a helyzet a Youtubenál? (partnerprogram)

Figyelt kérdés

3 és fél hónapja várok arra hogy Youtube partner lehessek

Azóta megvannak az alapvető követelmények és csak várok és várok... A mai napon május 10.-én ez a szöveg van kiírva még mindig: A YouTube Partnerprogramba való jelentkezések feldolgozása továbbra is késedelmet szenved. Reméljük, hogy április végéig az összes beérkezett jelentkezést ellenőrizni tudjuk. Addig is köszönjük türelmedet.

Hónapok óta ez a szöveg van kiírva a különbség csak hogy más hónappal... Mi történik ? ? ?



2018. máj. 10. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy 2018 a nagy MI-fejlesztések éve, még a szaros mobiltelefonok működését is megtámogatják ilyesmi fícsörökkel, mégsem képesek MI-vel hatékonyan, gyorsan és automatikusan ellenőrizni téged, hogy megfelelsz-e a követelményeknek és az eredmény szerint eljárni. Mindegy, ez amolyan fun-fact volt. Rátérve a lényegre, írj nekik email-t. Mondd el nekik az esetet olyan részletesen, amennyire az csak lehetséges.
2018. júl. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Juni 6.-án nagy nehezen de meglett . :D Hát elég sokat kellett várnom és elég sokat is buktam emiatt mert az előző videóimra nagyon nagy számú nézettség érkezett (énis meglepődtem) amikor még nem voltam partner. A mostani videóimon meg csak fele annyi van vagy csak a negyede . Na de mind1 , jobb késöbb mint soha :D

Említetted hogy írjak nekik emailt, hát csak az a bőkkenő hogy sehogy nem lehet felvenni velük a kapcsolatot csak ha amerikába telefonálok és van jó angol tudásom hozzá plusz ha éppen nem lesz az összes vonal foglalt... Csinálhatnának minden országba supportot akikkel valahogy fel lehet venni a kapcsolatot ha már ilyen óriási a cég. köszi a válaszod :)

2018. júl. 6. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!