Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telekom 250MBit-es internet...

Telekom 250MBit-es internet lassu?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma jott meg a Telekomtol az uj modem, be is kotottem, egy ideig várnom kellet mig átkapcsolt 50megárol nagyobbra, viszont igy is maximum 90megát tudok elérni. Tudom hogy a garantalt sokkal kevesebb, de akkor is kevesnek tartom.
2018. máj. 10. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem gigabites kapcsolat jött létre a géped meg a modem között. Mivel a Telekom biztosan gigabites eszközt ad a 250-es nethez, ezért vagy a kábel, vagy a géped hálózati kártyája a ludas. Esetleg ha használsz saját routert akkor az.
2018. máj. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De az sem törvényszerű, hogy 250-el kell jönnie. Lehet hogy csak ennyit adnak.
2018. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gépem hálozati kártyája biztos toppon van, max kabel a hibas, nem tudom
2018. máj. 10. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:
A Windows mit ír? 100 Mbites vagy 1 Gigabites a kapcsolat?
2018. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol kell megnezni, de megoldodott a problema, tényleg a kábellel volt, kerestem a sok kabel kozott egy cat5e-eset, és meg is van a 250-260Mbit-em, koszonom a válaszokat!
2018. máj. 10. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!