Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van Facebookon olyan opció,...

Van Facebookon olyan opció, hogy ismerőseim ne lássák amit tevékenykedek?

Figyelt kérdés

Helló.

Tehát ha Facebookon hozzá szólok egy nyílvános poszthoz, vagy egy posztot be likeolok, vagy esetleg valakit bejelölök ismerősnek azt látják az ismerőseim... Van rá olyan opció, hogy ezt meg lehessen szüntetni? Kicsit irritáló, hogy ha kommentelek valahova valamit akkor mind a 220 ismerősömnek is elküldi hírfolyamba, hogy "*Én* hozzá szólt ehhez: xy."

Kicsit idegesítő nekem is, meg gondolom ismerőseimnek is, hogy tele van a hírfolyamuk azzal, hogy én mit csinálok.


Van-e valami megoldás-e, vagy csak olvasó legyek a facebookon, tevékenykedő ne?



2018. máj. 10. 19:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Facebook csoport esetén meg értesítésbe küldi el, hogy nekem mi tetszik, vagy mihez szóltam hozzá. Valami?
2018. máj. 10. 19:20
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Torold magad. Vagy csinalsz egy masik facet, nem jelolsz be ismerosoket es azzal lajkolgatsz, kommentelsz.
2018. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs. Többek között ez a lényege a Facebooknak. De amúgy szerintem akit nem érint, azt kicsit sem érdekli hogy mit mikor és hol szóltál hozzá. Idegesíteni sem idegesíti, csak simán tovább görget.
2018. máj. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom.. Például most is egyik haveromnak is a telefonja óra közepén szét rezgett a padba (jó hangosan) azért, mert tudja, hogy hozzá szóltam egy bejegyzéshez. Kb ezért idegesít engem ez a Facebook ötlet meg gondolom többieket is.


Lehet, hogy maradok annál, csinálok egy újabb facét ahol ott szét fogom kommentelni meg likeolni magam meg ilyenek, eredeti facén meg csak olvasó leszek.

2018. máj. 10. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sose kapok értesítést hozzászólásokról, csak a hírfolyamban jelenik meg.

Akkor érkezik értesítés ha az én posztomhoz szólnak hozzá, vagy ha csoportban szólnak hozzá olyan bejegyzéshez amelyhez én is hozzászóltam.

2018. máj. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De jó neked.
2018. máj. 10. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!