Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan láthatnám a kommenteket...

Hogyan láthatnám a kommenteket a Youtube-on, és azaz hogyan állíthatom vissza a régi YouTube-ot?

Figyelt kérdés

Kb. két hete nem tudom visszaállítani a régi nézetet, de a beállítási listán csak a nyelv, hely és a korlátozott mód látszik, a régi YouTube visszaállítási lehetőség nem, pedig régen itt állítottam mindig vissza. Próbáltam Chrome-on, Operán és Mozillán, de egyiken sem látom a visszaállítási lehetőséget, akkor sem ha bejelentkezek a fiókomba. Szeretném olvasni a videók kommmentjeit és hozzászólni, de nem találom hol lehetne visszaállítani.Az okostv-n a régi YouTube nézet van, de a gépemen nem.

Pedig én nem állítottam el semmit rajta. Tipp, ötlet?


2018. máj. 10. 21:42
 1/2 anonim válasza:

Pontosan nekem is ez a problémám. Először mikor rákkantitok egy videóra, akkor bejönnek normálisan a kommentek és látom a többi videót is a jobb oldali sávban, de a videó nem töltődik be hanem hibát ír ki és próbálkozzak később. Na most, ha ilyenkor nyomok egy f5-öt vagy frissítem mindegy akkor a videó bejön viszont a kommentek és a videók nem látszódnak! :D Eléggé idegesítő dolog, nem tudom ha ez tudatos volt akkor hogy gondolhatták a youtube-nál, hogy ez egy jó megoldás? Nem értem komolyan. Egyébként én megpróbáltam ezt, de nem vállt be, de próbáld ki te is hátha neked beválik:


https://www.youtube.com/watch?v=_ioMi1ETdEU

2018. máj. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha még érdekel, a megoldás:


1. Ezt töltsd le és telepítsd a chrome-ba:


[link]


2. Csináld meg a változtatást a videó alapján: https://www.youtube.com/watch?v=-U1w2dWKoK4


Idemásoltam neked, mert nem annyira könnyen kiolvasható a videóból:


al=hu-GB&f5=30030&f6=c1008&f1=50000000&gl=GB


Figyelj arra, is hogy a lejárati időt állítsd át te is egy nagyon távoli időpontra, mint a videóban és a secure azaz biztonságos részt pipáld be! Ezután működnie kell!

2018. máj. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!