Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehetséges az, hogy...

Hogy lehetséges az, hogy nagyon nehéz a facebook jelszóm ma mégis feltörték a fiókomat?

Figyelt kérdés

2018. máj. 10. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
egy olyan gépen jelentkeztél fel amin van valami kártevő program.
2018. máj. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tárolod bárhol is a jelszavadat? Ha igen, akkor ez lehet a megoldás. Jegyezd meg, nem érdemes sehova sem felírni. Ha tényleg nehéz a jelszavad akkor gondolom 10+ karakter, kis-nagybetű egyaránt, esetleg írásjel, különleges karakter stb... Úgy tényleg nehéz. Ez esetben te lehetsz a hiba, úgy értem valahol valakinek a tudomására jutott ez a jelszó, amiről te tehetsz.


Amúgy nem rögzített eszközről történt bejelentkezés, de megbizonyosodtál róla ténylegesen, hogy még csak véletlenül sem te voltál az, csak épp nem a megszokott eszközről?

2018. máj. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem tudja senki, nem írtam le sehova, nem jelentkeztem be sehol semmilyen helyen vagy más eszközén és az enyémhez sem férnek hozzá!

Szóval ez kizárva!

Ezért nem értem, hogy történhetett???

2018. máj. 10. 23:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Mik a jelek, hogy feltörték a fiókodat?
2018. máj. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kaptam értesítésbe, hogy idegen eszköz lépett be és amikor belementem oda ahol a bejelentkezés lista van, hogy milyen eszközről tényleg ott volt.

IP címét is kiírta, ami nem az enyém!

2018. máj. 11. 00:50
 6/9 Kérdező95 ***** válasza:
Nem úgy törnek fel hogy elkezdik próbálgatni a jelszavakat és hozzátartozó e-mailt. Elég ha a facebookodat regisztrált e-mail fiókkal regisztráltál olyan helyre ahova nem kellett volna vagy kinyertèk az adataidat valahonnan ahol már regisztrálva voltál. Viszont megnyugodhatsz ha az az ip ami belépett hozzád valami külföldi ip akkor semmit se fognak kezdeni a Facebook felhasznalóddal.
2018. máj. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Épp tegnap nézegettem a beállításaimat.

Helyszínnek Kiskunhalast írt, holott Budapesten élek és az évek óta használt gépemen voltam. De visszanézve különböző helyeken használtam a facémat szerintük az asztali gépemmel.

Nem törték fel a fiókodat. Az akkor történt volna, ha nem tudnál belépni, mert megváltoztatták a jelszavadat is.

2018. máj. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
(Nem kell a jelszavad, csak a sütid) ;-)
2018. máj. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kiszivárgott az email címed és egy máshol használt jelszavad: [link]


Te meg gondolom, ugyanezt a jelszót használod facen is.

2018. máj. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!