Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google maps / Hiányzó hely...

Google maps / Hiányzó hely hozzáadása: mitől lesz a "Szerkesztés sikertelen"?

Figyelt kérdés
Hiányzó Bubi állomásokat akarok hozzáadni, mert kissé abszurd, hogy mennyire hiányos a Google térkép. Ugyanazokat a plusz adatokat írom be, amik már a többi állomásnál is szerepelnek, a műholdfelvételeken is látszik az állomás, egy darabig az látszik, hogy "függőben", majd hogy sikertelen. Mit rontok el?

2018. máj. 11. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés!

Én jó egy éve jeleztem, hogy hibás egy jelölőjük: egy parkolóház közepére van jelölve egy cég, ami a google szerint is másik kerületben van.


Mint ahogy kíváncsacsi vagyok, hogy sikerült "Kispest városközpont" jelölőt tenni Kőbányára.


Szóval nembiztos, hogy Te rontod el, csak az, aki próbálja kihámozni az adott esetben több ellentmondásos jelzésből melyik a jó, inkább visszadobja.

2018. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!