Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék visszajutni a...

Nana0322 kérdése:

Hogyan tudnék visszajutni a saját Facebookomba?

Figyelt kérdés
A kétfaktoros hitelesitesnel a régi számom van megadva, így arra küldi az SMS est de sajnos nem tudom már megnézni, és sehogy nem tudok belépni, próbáltam az útmutató szerint bejelenteni , de nem küldték semmit, személyimet is feltöltöttem . Mit tudok meg csinálni? Mennyi idő míg feldolgozzák?

2018. máj. 13. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Majd értesítenek. Nem tudom hogy miből gondolod, hogy akik ezzel foglalkoznak, azok miért sasolnák a gyakorit. Elvégre akkor még lassabban fogják a kéréseket feldolgozni. Addig a selfieidet és a kismacskás fotóidat kénytelen leszel az instára, vagy a flick-re feltölteni.
2018. máj. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hidd el nem azért fontos , hogy képeket rakják fel. Engem munkával kapcsolatban ott keresnek meg. De köszönöm nem csalódtam, hogy ilyet írtál. Egyből a lenézés és a gyerekes leoltás.
2018. máj. 13. 20:21
 3/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam volt már valaki hasonló helyzetben ...
2018. máj. 13. 20:22
 4/9 anonim ***** válasza:

Érdekes módon itt mindig mindenkinek a munkájához elengethetetlen facebook profilhoz veszíti el a hozzáférését.


Egyébként pedig: email, viber, telefon, sms, fax, posta, futár, személyes. Válassz! :)

2018. máj. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Állást hirdettem ott. De köszönöm nem vagyok a továbbiakban a véleményedre kiváncsi. Ha nem a kérdésemre válaszolsz, akkor kérlek találj más elfoglaltságot mint belém kötni köszi 🙏
2018. máj. 13. 21:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Végeztem a másik elfoglaltsággal. A válasz ott van az első hozzászólásban. Az hogy nem tetszik a tartalma vagy a stílusa, az nem az én problémám. Ha elvesztetted a számod,a szolgáltatótól vissza tudod kérni. Ha csak nem foglalkoztál vele, akkol nyilván nem volt olyan fontos az a munkához használt profil.


Kb naponta jönnek itt a hasonló kérdések, de mint már írtam, ezeket nem olvassák facebook alkalmazottak.

2018. máj. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jézusom ..neked is vannak gondok a felfogasoddal.
2018. máj. 13. 21:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! A Facebook Help Centerben van olyan hibabejelentésre lehetőség, amit akkor tehetsz, ha nem férsz hozzá a profilodhoz,például ilyen okból. Sajnos most nem tudom linkelni, mert a mobilinternetem nem fut egyszerre két lap, de biztosan megtalálod!
2018. máj. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hozzátenném, hogy olvastam, hogy bejelentetted az útmutató szerint, de van erre konkrétan specializált bejelentési lehetőség (szám elvesztése miatt).


Egyébként szerintem legalább 72 órát várj, mire intézkednek.

2018. máj. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!