Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan köztetek akinek...

Van olyan köztetek akinek nincs facebook profilja? Mit szól hozzá a környezetetek?

Figyelt kérdés

2018. máj. 13. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt de töröltem magam mert meguntam hogy pár ember folyamatosan rakta ki hogy mit kajált, meg jformán azt is hogy hány dekát kulázott tőle, meg a buta emberek bölcs idézeteit, meg a hurkaszájú barbikat..Szerintem sokaknak fel se tűnt hogy nincs facem, nem osztogattam meg baromságokat.

Amíg tanultam, addig muszáj volt hogy legyen mert ott küldték a tételeket, de már felesleges nekem. Nem kötelező a facebook, szerintem egy értelmes embert nem érdekli hogy nekem van e vagy nincs

2018. máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elképzelésem sincs mit gondolnak, mivel baromira nem érdekel. Személyesen meg még senki nem panaszkodott.
2018. máj. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem volt facebook profilom. Néha jó lenne, régi ismerőseim felkutatásához, de a fész nem erről szól, csak ömlik a sok szemét bele a képedbe. Van olyan ismerősöm aki még azt is felteszi hogy reggel mit alkotott a wc-n. Na, ez nekem nem hiányzik.

A környezetemet nagyjából hidegen hagyja a dolog. Nekem igazi, ÉLŐ barátaim vannak. Azért akad olyan, aki viberen, emailben rendületlenül bombáz fészes szemelvényekkel. Csupa "Ó de cuki", meg "Nem hiszed el megint mit írt ez a köcsög" kezdetű. Nem zavarja hogy nem tudom megnézni, mert a fészt még a host fájlból is letiltottam. (Volt hogy a routerben tiltottam le, de akkor hisztiztek a haverok.)

2018. máj. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tucatáru, egyéniségeknek...
2018. aug. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!