Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ügyfélkapus NAV ügyben hova...

Ügyfélkapus NAV ügyben hova lehet fordulni? Kormányhivatalban tudnak segíteni? Friss regisztráló vagyok és a NAV által készített adóbevallásom nincs fent, pedig szerkesztenem kéne.

Figyelt kérdés

2018. máj. 16. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs fent az adóbevallásod akkor a NAV-hoz menj.
2018. máj. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na de ez ügyfélkapu és nav ügy egyben, lehet hogy csak nem találom, vagy az ügyfélkapu szarakodik, stb. Hol van ahol a kettővel egyszerre tudnak foglalkozni?
2018. máj. 16. 10:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha friss az ügyfélkapus regisztrációd (frisebb, mint idén február) akkor neked nem készült el az elektronikus változat, azért nem látod. Ilyenkor a NAV-hoz kell fordulni és ott tudod náluk intézni vagy kérhetsz papír alapú bevallást.
2018. máj. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" lehet hogy csak nem találom, vagy az ügyfélkapu szarakodik"


Azért csak megtalálod az ügyfélkapud nem??

[link]



Nem egy ördöngős dolog. Annyi hogy a tárhelyedre is be kell jelentkezni ugyanazzal a jelszóval tehát kétszer kell beírni. Ha nincs semmi a tárhelyeden akkor a Kormányablakhoz hiába mész mert a bevallást a NAV küldi - vagy nem küldi - ebben a Kormányablak nem tud segíteni.

Valszeg az előttem szólónak lesz igaza és túl friss a regisztrációd a bevallás meg már nemsokára lezárul.


Szerintem csak a NAV az illetékes ebben.

2018. máj. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!