Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nincs net routeren...

Miért nincs net routeren keresztül?

Figyelt kérdés

Ha modemből közvetlen kötöm be a gépbe, akkor van net, ha viszont routeren keresztül akkor a "dns kiszolgáló nem található" hibaüzenetet kapom. 3 routerrel is kipróbáltam (2 tp-link, és Tenda F300 Wireless-N)

Nem tudom van-e hozzá köze, de a szolgáltató kicserélte a modemet egy újabbra. Előtte évekig gond nélkül ment.

Reset és áramtalanítás megvolt.



2018. máj. 17. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
milyen szolgáltató? pppoe vagy dinamikus ip? Ha dinamikus akkor fogod azt beállítod a "8.8.8.8"-ra.
2018. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt hogy tudom kideríteni hogy pppoe vagy dinamikus? Helyi szolgáltatónál a legegyszerűbb, legolcsóbb 100mb/s-es netem van. Gondolom akkor dinamikus, mert azt olvastam hogy a másik drágább lenne.
2018. máj. 18. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!