Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon szeretném beállitan...

Facebookon szeretném beállitani azt, hogy csak az ismerőseim láthassák a személyes adatlapomat. Ehhet mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Adatmódosítás-háttéradat-"csak én" beállítás? De ez a "csak én beállítás" olyan nem egyértelműen hangzik, mivel azt szeretném, hogy az ismerőseim is lássák, viszont azt nem, hogy az ő ismerőseik is.

2018. máj. 18. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a legpepecselősebb része a facebook-nak, de ha egyszer megcsinálod, onnantól csak is az újonnan megosztott tartalmak láthatóságára kell odafigyelned. Felcsapsz egy profiloldalt, és ott végig adatonként beállítod a láthatóságot "Ismerősök" vagy "Csak én" körre (bár az "Ismerősök" körnek van értelme, ha "Csak én" körre állítod, akkor ennyi erőből törölhetnéd akár az érintett adatokat a facebook fiókodból.
2018. máj. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszike!
2018. máj. 18. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!