Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit lehetne tenni?

Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Most költöztünk és sikerült wgy olyan helyet kifogni ahol elavult a kábel és a Vidanet nem tudja bekötni az internetet. A telekomra meg folyton panaszkodnak,hogy sokszor elmegy és lassú. Két gépünk van, szeretünk játszani így a mobilnet nem igazán megoldás. Más internetszolgáltató nincs. Nem lehet ilyenkor kérvényezni,hogy a Vidanet cserélje ki a kábeleit?
2018. máj. 25. 09:52
 1/1 anonim ***** válasza:

sajnos az otthoni net nálunk is elég szutyok, jó ha 5 mega kijön, de az a vicc, hogy ha youtubeozik más akkor én más laggolok játék közben


nekem 4G-s mobil netem van, gond nélkül megy minden, háttérben youtube zene és közben gond nélkül játszom, van amikor egyszerre több játékban is benne vagyok (pl Rust, WOW, Terraria) és egyik sem laggol

a mobil net 40/20 körül szokott menni, a vezetékes meg 5/2 jó esetben, de csak a tesztek szerint, mert mondom amint youtubeozik más én már laggolok


szóval ha tudsz szerezni megfelelő mennyiségű, esetleg korlátlan netet megfelelő készülékkel (én telóról osztom meg Galaxy S6), akkor az is megfelelő lehet, ha bent jó a térerő és van 4G

esetleg megpróbálhatod, hogy a vezetékeket cseréljék, de az lehet csak ígérgetés lesz, addig is adnak egy "kedvezményes csomagot"

2018. máj. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!