Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Angliában TOR böngészővel nCore?

Angliában TOR böngészővel nCore?

Figyelt kérdés

Nővéremék kint élnek Angliában, és nemrégiben levelet kaptak a torrentezés miatt(gondolom aki használja ezt az odalt az tudja miről van szó, kint is volt az nCore hírfolyamán)

A TOR böngészőről hallottam hogy az elvileg titkosítja az IP címet, ésatöbbi ésatöbbi. Ha odakint ezzel a böngészővel torrenteznek, azt le tudják nyomozni vagy akkor is jönni fog a levél?

Válaszokat előre köszönöm, és ha lehet ezeket a deepwebes darkwebes internetsötétbugyrai hülyeségeket hagyjátok ki, sem engem sem őket nem érdekli mi van a világháló másik oldalán, csupán erre kellene a böngésző.:)



2018. máj. 27. 05:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy hiába mész TORral nCore-ra, maga a letöltés a torrent programon át fut, ami ha jól tudom nincs titkosítva, de lehet, hogy én tudom rosszul.

Angliába amúgy komolyan ennyire szigorúan veszik a torrentezést? :D

2018. máj. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
8eve elek UKben es rendszeresen toltok ncorrol, meg nem szolt senki. De nem tor kell hanem vpn, viszont a letoltes sebessege jelentosen csokkenni fog
2018. máj. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
És egy normális VPN-ért is fizetni kell.
2018. máj. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

VPN +1.

Vannak egész jó szolgáltatók, pl. Tunnelbear.

2018. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
10%
Szivem csucske. A TOR nem erre valo. Ahova be kell jelentkezni onnantol elveszik az anonimitas ;) Remelem ertesz kicsi draga <3
2018. jún. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Kicsi drága szivem csücske, nem kell egyből fenn hordani az orrod, egy kérdést tettem fel, amire előtted négyen tudtak is válaszolni, ellenben a tiedből annyit tudtam meg hogy semmit.

Az előzőeknek köszönöm szépen, már én is olvastam a VPN-ről, csak mivel a megbízható szolgáltatók fizetősek, ez jutott eszembe, de valószínűleg nincs más választás. Egyébként igen, ennyire komolyan veszik, ha pedig nem kaptál levelet, szerencsés vagy!:)

Itt az nCore cikk egyébként:

"Get It Right kampány – felszólító levelek Angliában

Többen jeleztétek felénk, hogy illegális letöltés miatt leveleket kaptok az internetszolgáltatótoktól. Ezen levelek hátterében a Get It Right nevű kampány áll, ami egy – a kormányzat által támogatott – szervezet, melynek célja a szerzői jogsértések csökkentése, felhívva a figyelmet a legális alternatívákra. Bármilyen jogvédett anyag illegális letöltéséért vagy feltöltéséért kaphattok felszólítást. Ez ellen hatásos védelmet egy VPN szolgáltatás beszerzése jelenthet. Az ingyenes VPN használatával kapcsolatban különböző aggályok merülhetnek fel, ezért mindenképpen fizetős VPN szolgáltatást javasolnánk. Természetesen felelősséget nem tudunk ezért vállalni, továbbra is mindenki saját felelősségére töltsön le."

2018. jún. 1. 23:47
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
#5 neked ajánlok egy pszichológust hátha tud rajtad segíteni.
2018. jún. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szívem csücske,ha TOR alól készítesz egy kamu e-mail címet és azzal regelsz be egy oldalra (szintén TOR alól esetleg VPN-nel fűszerezve),akkor szinte teljesen megvalósul a tökéletes anonimitás.

Nem kellene arcoskodni és hüLyeségeket írni......

2018. jún. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Szívem csücske...Ez beszarás, te most tényleg ennyire flegmán megjátszod magad, vagy szimplán hülye vagy? :D
2018. jún. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
11%

Ilyen hulye kerdest is reg olvastam. TOR bongeszovel akarsz ncoreozni. :D

#8 Te tudod mi az a TOR ? + VPN ? Normalis vagy :D


Amit #5 irt latom nem erteted meg. Tudod, hogy mukodik a titkositas? Nem. Nah latod. Mas hulyeseget eszre veszed de amit te irtal az a hab a tortan. #5 is nagy flegma lehet de te meg nagyobb flegma vagy.

2018. júl. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!