Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért szakad meg folyton a...

Miért szakad meg folyton a WiFi a telefonomon?

Figyelt kérdés

A sztori lényege, hogy egy hónapja kb elköltöztünk és új a szolgáltatónk. Iphone 5s telóm van, de előtte semmi gond nem volt vele. Folyamatosan elmegy a Wifi a telómon, majd rá pár másodpercee vissza is jön, eléggé idegesítő. Egyszer rendesen át is vert, mert egész nap nem ment el, azthittem már végre jó, majd másnap megint. Hozzáteszem a családban senkinek sincs ilyen problémája a kapcsolattal, laptopokon is rendben van, egyedül az én telefonom csinálja ezt. Most komolyan, mi lehet a baj?

Ja és igen az alapokat megcsináltam, frissítettem a wifit, telómon is elfelejtettem a hálózatot, újracsatlakoztam stb, ennél többre nem tellett tőlem.



2018. máj. 27. 13:04
 1/1 anonim válasza:

Velem ez azóta van, amióta beleejtettem a telefonom a vízbe és zárlatos lett. Hol van, hol nincs. Ez valószínűleg neked is hardveres gond lesz, nem pedig szoftveres.

A legrosszabb az egészben az az, hogy pl az én Huawei P8 Liteomnál egy teljes alaplap csere kéne, ami több tízezren felül van, szóval nem éri meg..

Te azért elviheted szervizbe, hátha olcsóbban megoldják az Iphoneban.

2018. máj. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!