Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet sebesség korlátozás...

Internet sebesség korlátozás telefonon, hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
4-en élünk egy albérletben, mindenki használja a netet, ami semmi gondot nem produkál, de a testvérem is velünk lakik és a telefonja leszívja az egész netet. Iphone 5-öse van, de vagy 80 program le van töltve neki, fut egyszerre 30, a háttében meg megy a friss. Más is panaszolta már, hogy mikor megérkezik, és felcsatlakozik a netre, akkor megáll az egész. Szóltam neki már csomószor, azt mondta oké, nem használ annyi programot, de egyáltalán nem javult a helyzet. Letiltatni nem akarom, de lecsökkenteném a sávszélességet nála. Csak nem tudom ez telefonon, hogy lehetséges. Asus Ac750 dual band a routerünk. Néztem utána, de nemigazán találtam részletes leírást hozzá.

2018. máj. 27. 16:24
 1/2 Derwer ***** válasza:
QoS funkciót keresd a routeren....
2018. máj. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

QoS a hogy elöttem írták,

de ha ennyire letudja kötni a hálózatot akkor vírusos a teló.

Alap esetben alig forgalmazna, főleg nem olyan módon hogy megbénítsa a hálózatot.

2018. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!