Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy bizonyos óriásplakátot...

Egy bizonyos óriásplakátot keresek. Hogyan találhatnám ezt meg az interneten?

Figyelt kérdés

Volt egy óriásplakát (dechatlon reklám), amit nap mint nap láttam tavaly egy helyen kb egy hónapig. Nem tudom miért, de nagyon motivált, csinos csajok voltak rajta (épp fürdőruhát reklámoztak). Nap mint nap látva elkezdtem miatta diétázni, futni... A plakát már rég nincs ott, mostanában motivációt vesztettem (bár sokat javultam tavalyhoz képest) és szeretném ezt a plakát képét beállítani háttérképnek a gépemen, hogy motiváljon kicsit. (valamiért nem találok annál jobb fotót)

A gond az, hogy sehogy sem találom ezt a plakátot. Hol lehetne megszerezni ezt a képet?



2018. máj. 29. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Most is van egy hasonló reklám fotó.


[link]

2018. máj. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen. Pontosan ilyenre gondoltam. Tavaly nyáron készült verzió. Volt belőle videó is, azt meg is találtam itt. Viszont az a kép már nincs fent.

Köszönöm, ez nagy segítség volt.

2018. máj. 30. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!