Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A régi gmailes email cím...

Yeni kérdése:

A régi gmailes email cím változtatása?

Figyelt kérdés
A régi gmailes email címemet karom megszüntetni úgy, hogy minden adatot (email, képek, videók, youtube beállítások, az az mindent) le tudjak menteni és az új címere vissza tölteni. Hogyan lehetséges ez? Mert sajnos csak úgy nem lehet megváltoztatni az emailcímemet..

2018. máj. 29. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Visszatölteni majd a cuccokat lehet manuálisan kell. A régi accountot törölheted.


[link]


Step3-nál van

2018. máj. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. jún. 1. 18:34
 3/4 A kérdező kommentje:
Az új accountra, hogy töltsem fel a régiről lementett anyagokat? 16db (2gb/db) zipp fájl.
2018. jún. 1. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Csomagold ki őket.

A drive cuccokat simán behúzod a számítógépedről a drive-ba, ugye ezek képek, videók, egyéb fájlok.


Email viszont egy fokkal nehezebb, én sem gondoltam hogy nincs direkt import lehetőség, na de azért meg lehet oldani a dolgot: [link]


"youtube beállítások"

Ezt szerintem nem mentette, de most csak emlékszel mit állítottál el az alapértelmezett értékről. (én pl semmit) Ha a feliratkozásokra gondolsz, akkor ha még megvan a régi, menj rá, kilistázza (ha nem, akkor lépj vissza a régire és állítsd nyilvánosra) és könnyen fel tudsz iratkozni megint. Vagy emlékezet, én kb 15 csatira vagyok feliratkozva, szerintem menne fejből mind :D Ami nem, azt amúgy sem néztem egy ideje szerintem.


Ha használtál google+ akkor a képeket újra fel kell töltened oda a mentésből, tuti nem lehet egy az egyben lemásolni a régit hozzászólásokkal, időpontokkal, durva is lenne ha lehetne duplikálni accokat :D


Ha van más amit használtál keress rá a google-n hogy: google xy import backup

2018. jún. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!