Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék ilyen módon...

Hogyan tudnék ilyen módon lemente egy weboldalt?

Figyelt kérdés
Hogy tudok teljes egészében, minden cikkel, kéépel és egyébbel lemnteni egy weboldalt. Ha csak simán ctrl+s-sel mentem akkor csak az aktuális lapot menti le. Tehát le akarom menteni az imdb-t(nem ezt az oldalt akarom egyébként) és ha ha a főlapon nyomok egy mentés, akkor csak azt menti le, az ottan lévő képeket, szövegetet stb tehát mikor a html fájlt megnyiotm, akkor annak az elérési útja nem az lesz h imdb.com hanem c:\users\imdb.html de ha én meg akarok nézni(ezen a html fájlon belül) egy másik menüpontot mondjuk a helpet és én rákkattintok, akkor már nem az lesz az eklérési útja, hogy c:\users\imdb.html#help hanem az hogy imdb.com\help . Tehát arra akarok kilyukadni,l hogy le tudok -e úgy menteni egy oldalt, hogy lényegében a teljes adatbázisát mentem, minden almenüvel, almenünek az almenüjével stb. Van egy oldal, ami hamarosan megszűnik és onnan szeretném lementegetni a dolgokat, egyenként minden cikkett és almenüt meg rengeteg idő lenne és még így is lehet kihagynék valamit. Persze tudom, hogy az információ bárhol megtalálható, azaz attól, hogy erről az oldalról letörlik egy másik oldlaon más formában, más megfogalmazással vagy akár más nylven elérhető lesz, mivel ma már minden elérhető szinte neten.
2018. jún. 1. 18:08
 1/4 Alain Delon ***** válasza:
0%
Beszélj az üzemeltetővel, hogy adja át neked a mappát, amiben minden benne van.
2018. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Beszélj az üzemeltetővel, hogy adja át neked a mappát, amiben minden benne van."


Az még édes kevés lesz, ahhoz kell még az adatbázis is, amit biztosan nem fogsz elérni/megkapni, hacsak nem tartalmaz az oldal lukakat.


-Neked inkább egy grabber kell.

-De ha túl sok a cikk/kép akkor ez igen csak dagadhat több GB-ra is.

2018. jún. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki ezt pl: [link]


Vagy keress rá arra, hogy full website download.

2018. jún. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sikerült :) Végült a httrack nevű program mellett döntöttem
2018. jún. 3. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!