Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi volt a legnyomasztóbb/legfé...

Mi volt a legnyomasztóbb/legfélelmetesebb videó amit láttál?

Figyelt kérdés

2018. jún. 3. 23:29
 1/3 anonim válasza:
52%
Amikor Karácsony Gergely megfenyegette az államfőt, hogy ne merészeljen Orbán Viktornak adni kormányalakítási megbízást, no akkor meghűlt bennem a vér...
2018. jún. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legnyomasztóbb nekem:

Budd Dwyer live suicide (yt-n fenn van)

Komolyan CSAK erős idegekkel rendelkező egyéneknek. Direkt nem is linkeltem videót.


Félelmetes...hát, általában a szellemes videók. Föleg ha látszódik valamiféle arcféleség.

Nem azért félek mert hiszek bennük, meggyözödésem, hogy léteznek hanem valamiért nekem ezek ijesztöek. Halál nyugalommal végig nézek egy Fűrészt, vagy bármi horrort amiben vér van, vagy pszichopata, ezek rám nincsenek hatással. Rám valamiért a szellemes dolgok vannak, azokat a filmeket csakis takaró alatt bírom :D

Fura tudom :D

Ha nagyon érdekel akkor elkezdek kutakodni az agyamban melyik volt a legfélelmetesebb dolog. Akár videó (még ha kamuk is akár, de ezt sosem tudni), akár filmből egy részlet.

2018. jún. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 moozygoo ***** válasza:

Legnyomasztóbb videó : gyilkosság

Legfélelmetesebb ? pass valami jumpscares

2018. jún. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!