Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan oldjam meg a legegyszer...

Dawe96 kérdése:

Hogyan oldjam meg a legegyszerűbben? (email cím téma)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Idióta kérdés következik.

Van egy nagyon régi email címem, konkrétan mindenhova azzal vagyok beregisztrálva mindenhova. Nos ez nem is baj, viszont amikor meg kell adnom, akkor már eléggé ciki, mert körülbelül 10 éve csináltam, akkor még jópofának tűnt. Mostmár viszont rohadtul gáz. :D

Úgy szeretném megoldani, hogy csinálok egy másikat, de valahogy össze kéne szinkronizálni a kettőt. Valahogy úgy gondolom, hogy az újat ha megadom egy ismeretlennek, akkor arra elküldi amit akar, de viszont a régire IS megjön. Van erre valami egyszerű mód Gmail-en?


Vagy hagyjam az egészet, csináljak egyet teljesen tiszta lappal és használjak 2 email címet?

Ezzel csak annyi gondom lenne, hogy a fél életem a régi emailen van.


Valakinek valami jó tipp? :D


Köszönöm szépen!



2018. jún. 8. 10:00
 1/2 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Mindkettő Gmail cím? Mert akkor a kettőt kezelheted egyszerre egy fiókból, csak a másikat is hozzá kell adni a Beállítások / Fiókok pontban.
2018. jún. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, mindkettő Gmailes. Megnézem, köszönöm szépen!
2018. jún. 8. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!