Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Focikatalógus VB tippjáték 200x200

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Facebookra kilehet még tenni ilyen képet vagy letiltana?

Van egy modell nő, aki csak a mellét takarja el a karjával, a bimbó meg semmi se látszik, viszont melltartó nélkül van.

jún. 8. 16:02  Privát üzenet  

A válaszok
kiskeni nevű felhasználó válasza:

Az attól függ. Ha jelentkezik az illető, akiről a kép készült és kifogásolná, hogy ilyesmit osztogatsz meg róla, akkor lehetséges, hogy letiltana. Ha a közösségből bárki is jelenti, akkor is lenne következménye. Ha senki sem jelenti akkor fent fog maradni, ilyen egyszerű.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 8. 16:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Privátba tenném fel és külföldi modell, tehát nem kifogásolná :)

# 2/4Időpont jún. 8. 16:14 Privát üzenet

Elvileg nem lehet belőle baj, ha privát üzenetben küldöd.

Teszem hozzá, én már hallottam olyanról, hogy egy netről szedett meztelen képet küldtek, amin egy sztár volt, privát üzenetben, és repült a Messenger ban az illetőnek.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 8. 16:17 Privát üzenet

ki lehet

Ha nincs cunci vagy cickó, vagy farok, akkor teheted

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 8. 16:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy lehet úgy fotót feltölteni a facebookra hogy más azt ne tudja megosztani? Hol lehet ezt beállítani?
Hogyan tudok facebookra képet feltölteni, hogy ne jelenjen meg a hírfolyamban az ismerőseimnek, hogy új képet töltöttem fel?
Hogy rakjak ki egy új profilképet facebookra, hogy ne lehessen lájkolni, kommentelni rá?
Valami frappáns képalbum cím Facebookra? :D
Most tertem at androidrol ios rendszerre kicsit szokatlan de miert nem irja ki ha feltoltok facebookra egy kepet az ido mellett hogy iOS?
Én most regisztrálam Facebookra, még új vagyok. Bejelöltem embereket. Meg tudok úgy osztani valamit, hogy ők mind lássák?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!