Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Én most regisztrálam Facebookr...

Én most regisztrálam Facebookra, még új vagyok. Bejelöltem embereket. Meg tudok úgy osztani valamit, hogy ők mind lássák?

Figyelt kérdés
Vagy lehet hogy valaki beállítja magának, hogy visszajelölt, de mégis letilt? És ha később lesz valakki ismerősöm, akkor amit most postolok, azt már nem fogja látni?

2018. máj. 10. 12:27
 1/2 anonim válasza:
Ha nyilvánosra van állítva az adatvédelmi beállításod, akkor elvileg mindegyik látja, de a hírfolyamukban nem feltétlenül fog megjelenni. A FB véletlenszerűen válogat, hogy kinek mit jelenít meg az ismerősei bejegyzései közül. Ha valaki gyakran hozzászól a posztjaidhoz, akkor annak jó eséllyel fogja megjeleníteni. Persze ha felmegy az adatlapodra, akkor ott láthat minden posztot, visszamenőlegesen is. Ha letilt téged valaki, akkor nem fogja látni se az adatlapodat, se azt, amiket megosztasz, semmit. Te sem őt.
2018. máj. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alapjáraton mindenki láthatja, ha megosztasz valamit. Teljesen mindegy, hogy most lesz ismerősöd, vagy 10 év múlva.


Ha pedig visszajelölnek, lehetőségük van akár egyből utána letiltani Téged, ez viszont értelmetlen. Vagy még megteheti azt is, hogy a Te megosztott tartalmaidat elrejti, így ő azokat nem fogja látni, csak ha konkrétan megnézi a Te oldalad.

2018. máj. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!