Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 200 MB net mire elég?

200 MB net mire elég?

Figyelt kérdés
Még nem volt mobilnetem, de szeretnék venni. 200MB mennyi időre elég, ha pár órát szeretnék Messengerezni?

2018. jún. 9. 10:58
 1/1 Timofiev ***** válasza:
Ha csak Messengerre használod, akkor akár 3 hónapot is kibírhat, ha nem nézegeted meg ott se feltétlenül az összes képet/videót, hanem wifiről. Én április 17-én vettem 500 MB-ot, abból kb 95 MB maradt május 17-ére és még mindig van hátra durván 40 MB-om. Az első 30 napban sokkal többet Facebookoztam, munkahelyen azért használtam olyan sokat, de szimpla messengerezés, esetleg alkalmanként Facebook kibírja 200 MB-ot. Azért nem árt minden programnál letiltani a háttéradatokat (én pl. csak Messengernél hagytam meg).
2018. jún. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!