Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lett a facebookon oldalam?

Hogy lett a facebookon oldalam?

Figyelt kérdés

Egyszercsak beléptem a facebookra és oldalt egy gratuláció van a facebooktól az "oldalamhoz", amit nem én csináltam. Teljesen működő oldal, tudok rajta posztolni, borítóképet cserélni stb., de egy lájk sincs rajta.

Már több, mint egy éve tetszikeltem egy zenekar oldalát (The Lumineers), és az oldalam címe The Lumineers 8. A profilképek ugyanazok, csak az én oldalamon homályosabb. Posztolva is lett rajta vagy két kép, ugyanazzal a szöveggel, mint az eredeti.

Feltörték a facebookom? De akkor miért így élnének vissza vele? Vagy skizofrén vagyok??



2018. jún. 9. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedig akkor fel kellett törniük, valaki megtudta a jelszavad. Cseréld le a profilodhoz tartozó email, illetve a Facebookod jelszavát is, futtass le egy vírusirtást a gépen és állíts be kétfaktoros hitelesítést a belépéshez Facebookon.
2018. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Megteszem, de tényleg nem értem, hogy nem látja valaki jobb módját a trollkodásnak? :D

Ja és még annyi, hogy minden tevékenység június 4-én reggel történt, én meg csak most vettem észre.

2018. jún. 9. 15:54
 3/8 anonim ***** válasza:
A biztonság és bejelentkezések részben nem a Te IP címed dobja ki ezeknél a tevékenységeknél?
2018. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azóta megszakítottam a bejelentkezéseket, úgyhogy nem tudom már megnézni :(
2018. jún. 9. 16:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Mármint azóta nem használod, vagy törölted őket?
2018. jún. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Töröltem, azaz kiléptettem mindenhonnan, mert csak úgy van értelme a jelszó cserének, nem?
2018. jún. 9. 19:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt csak azt mutatta volna, mikor ki lépett be a fiókodba, ott lett volna az IP és a város, hasznos lett volna :)
2018. jún. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem volt idegen város, bár pesti vagyok, úgyhogy, ha valaki feltöri, akkor az jó eséllyel szintén pesti.

Én valami vírusra gyanakszom. Olyan gépiesnek tűnik, hogy ugyanazok a képek ugyanazokkal a szövegekkel jelentek meg. A vírusírtóm viszont semmit nem talált.

2018. jún. 9. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!