Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem lehet citromail fiókot...

Nem lehet citromail fiókot véglegesen törölni?

Figyelt kérdés

Van egy régi email fiókom, amit már nem használok. Ma véglegesen törölni akartam, de nem engedi. Már legalább 5x próbálkoztam.

Be kell írni a jelenlegi jelszót, majd ki kell pipálni, hogy nem vagyok robot, aztán arra kattintani, hogy "fiók végleges törlése". Viszont akárhányszor rákattintok, semmi nem történik. Utána ugyanúgy be lehet jelentkezni. Kezd felidegesíteni. A jelszót nyilván jól írtam be, ha be tudtam jelentkezni. Nem tudom mi a hiba. Tud valaki segíteni?


2018. jún. 10. 10:39
 1/3 anonim válasza:
Nem lépsz be 3-4 hónapig és automatikusan megszűntetik ezt az email címedet.
2018. jún. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma mikor beléptem akkor küldtek egy üzenetet, hogy 240 napig nem léptem be, ezért törölték az összes levelem, de be tudok lépni ugyanúgy. Nem lehet innen szabadulni? :S
2018. jún. 10. 13:13
 3/3 anonim válasza:
100%
Hagyd a pitsaba. Csinálj egy másikat es használjad azt. En pl gmail-es vagyok, ez egész jó.
2018. jún. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!