Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem csatlakozik a...

Miért nem csatlakozik a laptopom a jelszavas wifihez?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt a routeren jelszó és minden gond nélkül használtam. Most tettem rá jelszót (új szomszédok miatt muszáj volt), mindent a leírás szerint csináltam. A lakásban lévő összes telefon és tablet a jelszó megadása után gond nélkül csatlakozik az internethez; kivéve a laptomom. Megadom a jelszót--->hálózati követelmények ellenőrzése--->nem lehet csatlakozni ehhez a hálózathoz. Eddig is ezt a laptopot használtam ezzel a routerrel, jelszó nélkül pillanatokon belül csatlakozik is a nethez. Ugyanez a laptop tavasszal a szállodai jelszavas wifihez gond nélkül csatlakozott. Mi lehet a probléma?

2018. jún. 10. 12:03
 1/2 pappgr ***** válasza:
Néz meg hogy a router és a laptop ugyanazt a kódolást használja-e (a leggyakoribb WPA2-Personal)
2018. jún. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A routert wpr/wpa2-re állítottam. Hol tudom megnézni, hogy a laptop milyet használ?
2018. jún. 11. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!