Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » DIR 605L routert hogyan kell...

DIR 605L routert hogyan kell beállítani wifi ismétlőként?

Figyelt kérdés
Ha modemre van csatlakoztatva, akkor tökéletesen működik minden, továbbítja a wifit is. Ha viszont Nem dugom rá hálókábellal a modemre, akkor nem továbbítja a wifit... Vagyis minden okénak tűnik, világít rajta a wifi jelző, és rá is lehet csatlakozni, az eszköz /telefon, laptop stb./csatlakozik is rá, csak épp a net nem megy rajtuk... DIR 505-ös típusnak megtaláltam a leírását, azaz azt, hogy hogyan kell beállítani, hogy ismételje a wifit akkor is, ha csak az adapter van bedugva, azaz nincs a modemhez csatlakoztatva, de sajnos ennek a 605-ös modellnek teljesen más felépítésű a "setupja", így nem tudom az 505-ös leírás alapján beállítani... Ha nem is a pontos beállításban, de legalább abban, hogy mit keressek a setupon belül, mit 'pipáljak be" stb. tudna segíteni valaki, megköszönném. Sajnos a 605-ről még angolul sem találok erre vonatkozó leírást/videót... csak általánosakat, amik erre nem térnek ki...

2018. jún. 12. 20:49
 1/1 A kérdező kommentje:
Rájöttem! Sehogy... Az összes előző modell tud ilyet, és az utána következők is állítólag, de ez nem...
2018. jún. 15. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!