Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak, ha egy féltéken...

Mit csináljak, ha egy féltékeny fiú bosszúból folyamatosan jelentgeti a profilom Facebookon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Volt egy srác, aki nagyon kapart utánam, annak ellenére, hogy jeleztem neki már az elején, hogy nem szeretnék tőle semmit, és azt kértem, hogy ezzel legyen tisztában, mert én nem szeretném átverni.

Folyamatosan nyomult, én pedig rá se hederítettem. Mielőtt letiltottam, folyamatosan írogatott,hogy ha nem írok vissza neki, jelenteni fogja a profilom, és nem lesz egy perc nyugtom sem...Nem törődtem vele.


Azóta visszahallottam, hogy tényleg megtette, sőt, több barátját is megkérte, hogy cselekdjen ugyanígy. Nem tudom, milyen indokkal,mikor több, mint 1000 ismerősöm van, minden adatom rendben van,a nevem, minden...


Tényleg igaz, hogy ha elég sokan jelentenek egy profilt, akkor automatikusan letiltják, akkor is, ha nincs rá ok? Mit tegyek? Kérlek, segítsetek, nagyon szomorú vagyok!



2018. jún. 15. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki kell veretni a fogait.
2018. jún. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az erőszak nyilván nem opció...tényleg letiltják automatikusan is a valódi profilokat, ha sokan jelentik? :(
2018. jún. 15. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:

nem letiltják, felfüggesztik, ha például nem valós személynek próbál jelenteni, és a facebook úgy gondolja, lehet benne valami...ha egyszer igazoltad magad, onnantól jelentgethet akárhányszor, többet nem fog vele foglalkozni vele a fb.


minden máshoz meg okok kellenek...és sokszor még az sem elég...

2018. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tehát semmiképpen sem tiltanak örökre automatikusan? Nem lenne értelme miért hamisként jelentenie, közel 9 éve van profilom és naponta használom,több száz beszélgetéssel...
2018. jún. 17. 22:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd a profilját, aztán tiltsd le. Ha le van tiltva, akkor nem látja a profilod, rgo nem is tud jelenteni (legalábbis régen így volt).
2018. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedves vagy. Igazából profil nélkül is lehet valakit jelenteni, ergo kjelentkezve is tudna, viszont elvileg úgy nem található meg a profilod facebook keresőn, ha valaki nincs bejelentkezve. Köszönöm még egyszer!
2018. jún. 18. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!