Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért írja az nCore egy...

Miért írja az nCore egy torrenthez, hogy "stopped", mikor folyamatosan töltöm vissza qBittorentben?

Figyelt kérdés
Tehát miért nem jelzi ott, hogy milen arányban töltöttem már vissza. qBittorent szerint már 0,26-nál van a ratio, de nCore-on 1 órája nem frissült. (félóránként szokott)

2018. márc. 31. 17:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Mióta váltottam utorrentről sokszor tapasztalom azt, hogy a ratio nem egyezik meg azzal, amit az nCore oldalán látok. A qBittorrent sokkal többet "mond".
2018. márc. 31. 18:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs várósorban? Az egyenlő a stoppolással.
2018. márc. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs, mivel friss torrent, folyamatosan tudom tölteni visszafelé, ha nem is túl erősen, de már 0,39 a ratio a qBittorrentben, nCore-n most 0,194 csak.
2018. márc. 31. 18:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval időközben frissült az nCore, de nem a helyes értéket írja, vagy akkor a kliensben nem a helyes érték van...
2018. márc. 31. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel a tracker csak fél óránként frissít, ezért minden az utolsó frissítés óta eltelt feltöltés csak a kliensben fog látszódni. Akkor lesz egyenlő a két szám/arány folyamatos feltöltés esetén, ha pont abban a percben egyezteted a két számot amikor frissít a tracker. Ha tovább vársz akkor a kliens tölt továbbra is, és változik az arány is, de a tracker ezt már csak a következő frissítésnél követi le.


Azok alapján amit írtál, nincs semmi gond. A tracker frissített és elszámolta a változást.

2018. márc. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csakhogy azután frissített, miután kiírtam a kérdést, és mint ott van a kérdésem alatt is, akkor 0,26 volt, frissítés után meg nCore-ban még mindig csak 0,194.
2018. márc. 31. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!