Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok Paypal-on keresztül...

Nem tudok Paypal-on keresztül pénzt utalni, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Már érvényesítve van a kártyám, vagyis levonta a Paypal a 400 Ft-t, szóval nem hinném, hogy azzal van a baj. Le lett róla vonva 4000 Ft is (nem engedett kevesebbet), de a Paypal-nál egyszerűen error-t ír ki.

Azt írja: We encountered PayPal API error while processing your payment. Please check your order or payment status and try it again.



2018. jún. 19. 17:50
 1/4 A kérdező kommentje:
A 4000 Ft azért lett levonva, hogy legalább egyszer legyen tranzakcióra használva, hátha az a baj, de így se működik.
2018. jún. 19. 17:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt a weboldal írja ki ahonnan vásárolsz vagy a PayPal? (Vagy PayPal oldalon akarsz esetleg utalni másik fióknak?) Ha a weboldal írja ki és nem a PayPal, akkor valószínűleg csak a weboldal üzemeltetője fogja tudni megoldani a dolgot, esetleg másik böngészőből lehet megpróbálni.
2018. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Ezt a hibaüzenetet a weboldal (Bricklink) írja ki nekem, amikor Onsite módon akarok pénzt utalni egy eladónak. De próbáltam azt is, hogy nem Onsite módon fizettem egy eladónak, hanem "sima" Paypal fizetéssel, akkor pedig ezt írja ki (a Paypal): "A fizetési mód nem működik. Szeretné újra megpróbálni egy másik kártyával vagy bankkal?"

Mert Onsite fizetéskor meg azt a zöld mezőben fentebb írt angol nyelvű hibaüzenetet írja ki az API kapcsán.


Azt is megpróbáltam, hogy a Chrome helyett Firefox-on próbáltam lebonyolítani a tranzakciót, de az se segített. :/

2018. jún. 19. 23:12
 4/4 A kérdező kommentje:

Meg amit még elfelejtettem hozzátenni, hogy családtag egy másik weboldalon használta a kártyámat paypal fizetésre és levonta sikeresen a kb. 800 Ft-t.

Szóval akkor valóban nagy esély lehet arra, hogy a Bricklink-kel van valami probléma.

2018. jún. 19. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!