Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi annak az eszköznek a neve,...

Mi annak az eszköznek a neve, ami a meglévő wifi jelt felerősíti?

Figyelt kérdés

A szobámban rossz a wifi jelerőssége. Halottam, hogy van egy olyan dolog, ami veszi a jelet és felerősíti azt. Mi a neve?

Tudnátok küldeni egy ilyet maximum ötezerért?



2018. jún. 20. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pl ez.:


[link]

2018. jún. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!
2018. jún. 20. 10:07
 3/7 A kérdező kommentje:
Ebbe kell vezetni LAN kábelt?
2018. jún. 20. 10:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Az volt a kérdés, hogy olyan eszköz, ami a meglévő wifi jelet felerősíti, szóval nem kell bele kábel. De számolj azzal, hogy egy jelerősítő felezi a sávszélességet, vagyis lehet, hogy el fog érni a jel a telefon/laptopig, de fele akkora sebességen.
2018. jún. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Access Point-ra gondolsz? Ilyen eszközt 5k-ért nem biztos, hogy kapsz, viszont a legtobb wifi-s routeren - az olcsobbakon is - van Access Point mód.

Be kell kötnöd a meglévő routered mögé, kb. egy kattintással át kell váltanod AC módba, megfelelően konfigurálni es boldogsag.

En erre a célra egy régi, egy antennás D-link routert használok és a wifi mellett egy pc is rá van kötve. Tökéletesen működik.

Ha nem akarsz kábelezni, akkor az előző hozzászóló megoldása a jobb.

2018. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ez lemaradt...

Én egy ilyen kis szart használok:

[link]

Egy szoba lefedésére tokeletes.

2018. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kábelezni nem igen akarok
2018. jún. 20. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!