Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Myvip vs facebook? Melyik...

Myvip vs facebook? Melyik volt jobb a maga idejében?

Figyelt kérdés

Szóval a jó kis myvip. Volt szépségverseny, klubok, alkalmazások, játékok, és a fiatalok gondolkodást mellőző kifakadásai :D

A myvip randi nagyon jól működött. A facebook-ossal szemben nagyon jó ügyességi játékok voltak. Sok közülük közösségi élmény volt. Pl.: volt olyan játék, hogy komizz. Vagy 10-en játszottunk, bejöttek képek, és írni kellett róla valamit, majd értékelni a többiekét. Szóval nagyon jól működött, egyfajta kínos és érdeklődő érzés volt böngészni. Egyedül a chat hiánya volt rossz, de ott volt az msn.


Ezzel szemben a facebook-on egyetlen normális játékkal nem tudtam játszani. Nagy része véget nem érő időrabló játék. A csoportok, a megosztások, és az alap ötlet nagyon jó, DE a ránk özönlő információk 95%-a felesleges. Követek néhány személyt, és a legnagyobbak is sokszor érdektelen infókat tesznek közzé. Kevés az a hely, ahol megválogatják mit osztanak meg. A színvonal kollektívan csökken és csökken.

Egy nagy szartenger az egész, amiben van jó néhány jó dolog, de mindenképp szaros lesz az ember.


Nincs a facebook-ban megfelelő szűrés, és nem is törekednek rá. Pl. belépek egy adásvételi csoportba, és nem tudom beállítani, hogy kizárólag milyen cuccok jelenjenek meg adott paraméterekkel.


A felépítése is csak egy szűk rétegnek kedvez. Egyáltalán nem törekednek a minőségre, csak a mennyiségre, és a kessre. Csak idő kérdése, hogy megjelenjen egy normális közösségi oldal, ami elsüllyeszti ezt a mocskot, de sajnos ez is még legalább 5-10 év :/


2018. jún. 21. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:

a facebook csak szarabb és szarabb,. gyűlölöm mint a szart


Van nekem is, de szinte már csak néhány alkalmazás miatt van meg....


MyVIP, na igen, az nem volt tele ennyi idióta f..szsággal

2018. jún. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MolotovPunk ***** válasza:
Myvip jobb volt,de már arról is töröltem magam.Egyébként érdekes,hogy myvip még mai napig működik.:)Fészet utálom,de azt sem használom már.
2020. márc. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!