Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha letöltök egy filmet CD-re,...

Ha letöltök egy filmet CD-re, akkor az asztali DVD-n hogyan tudom lejátszani? Melyik DVD alkalmas rá?

Figyelt kérdés
2018. jún. 27. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a dvd-n fog múlni, hanem a lejátszón, hogy milyen formátumot ismer és a fájlon ami a dvd-n van
2018. jún. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Letöltöttem egy filmet, azonban a DVD, ami képes írt lemezek lejátszására, azt írja ki, hogy ismeretlen lemez. A számítógép ezzel ellentétben gond nélkül lejátssza... Ez azt jelenti, hogy semmilyen asztali DVD-n nem tudom megnézni? Át kell kovertálnom valamit? Vagy DVD lemezre kell újra letöltenem? Ez CD volt. Ha a videómegosztó protálokról töltök le, azt nem lehet úgy letölteni, hogy azstali DVD-n is nézhető legyen?
2018. jún. 27. 18:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Elolvasod a DVD lejátszód leírásában, hogy milyen formátumú anyagokat visz. És vagy olyanokat töltesz le, vagy ha más a formátum akkor átkonvertálod.

A számítógépnek mindegy, az gyakorlatilag mindent lejátszik a megfelelő lejátszó programmal.

2018. jún. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!